THE MUSEUM of ODESSA MODERN ART  
 

Contacts MSIO Contacts   MSIO on FACEBOOK

 
 
Odessa Museum Of Modern Art

Playbill

В Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається виставка Іллі Чичкана “Психодарвінізм. Практичний гуманізм”

В Музеї сучасного мистецтва Одеси відбудеться виставка художника Іллі Чичкана. Новий цикл робіт присвячений шедеврам класичного реалістичного живопису. Художник іронізує... more ...

Вчора, сьогодні і завжди. Одеса в колекції Вадима Мороховського

18 червня 2021 року в Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається масштабна виставка «Вчора, сьогодні і завжди. Одеса в колекції Вадима... more ...
Вчора, сьогодні і завжди. Одеса в колекції Вадима Мороховського
Wednesday, 02 June 2021 22:02

18 червня 2021 року в Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається масштабна виставка «Вчора, сьогодні і завжди. Одеса в колекції Вадима Мороховського».18 червня 2021 року в Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається масштабна виставка «Вчора, сьогодні і завжди. Одеса в колекції Вадима Мороховського».

Виставку, що зібрала безліч творів образотворчого мистецтва, примірників нумізматики та, інших артефактів, пов'язаних з культурою та фінансами Одеси, команда музею присвячує 50-річному ювілею засновника МСМО, мецената та громадського діяча Вадима Мороховського.
Експозиція виставки настільки велика, що включає десять самостійних тематичних блоків, місце кожному з яких знайшлося в окремому залі.

Так, образотворче мистецтво та артефакти історії Одеси XVIII - першої половини XX століття, можна побачити на першому поверсі, а сучасне мистецтво другої половини XX - початку XXI століття – на другому.
Експонати з музейного фонду МСМО покажуть в новому цифровому форматі NFT токенів. Музей сучасного мистецтва Одеси стає першим українським музеєм, чия колекція розмістилася на блокчейні.
Відвідавши проєкт, глядач зможе зробити своєрідну подорож по епохах, завдяки або всупереч яким, формувалися мистецтво і культура Одеси, простежити розвиток соціальних відносин в різні періоди історії: як від облігацій та картин, банкнот та скульптур, монет та офортів суспільство прийшло до цифрових токенів, віртуальних активів та криптомистецтва

Серед авторів, представлених на виставці: Б.Анісфельд, В. Баранов - Россіне, Д. Відгоф, С.Делоне, М.Жук, К.Костанді, Б.Косарєв, Р. Нудельман П.Нілус, А Нюренберг, М. Павлюк, О. Стіліануді, О. Фазіні , А. Федер, Т. Фраерман, П. Шварц, та багато інших.

В умовах карантинних обмежень просимо приходити в масках.

Про подальші заходи в рамках проєкту можна буде дізнатися на сторінках соцмереж МСМО.

Відкриття відбудеться 18 червня о 17:00 .
Вхід на відкриття — вільний
В інші дні вартість вхідного квитка — 60 грн