Музей современного искусства Одессы  
 

Контакты Контакты   Музей Современного Искусства Одессы в социальной сети FACEBOOK

 
 
Odessa Museum Of Modern Art

Афиша

В Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається виставка Іллі Чичкана “Психодарвінізм. Практичний гуманізм”

В Музеї сучасного мистецтва Одеси відбудеться виставка художника Іллі Чичкана. Новий цикл робіт присвячений шедеврам класичного реалістичного живопису. Художник іронізує... далее ...

Вчора, сьогодні і завжди. Одеса в колекції Вадима Мороховського

18 червня 2021 року в Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається масштабна виставка «Вчора, сьогодні і завжди. Одеса в колекції Вадима... далее ...
Главная Авторы афиша Odesa Photo Days Festival 2021
Odesa Photo Days Festival 2021
26.04.21 00:00

29 квітня у Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається головна експозиція Odesa Photo Days Festival 2021 «Хто поруч з тобою?»29 квітня у Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається головна експозиція Odesa Photo Days Festival 2021 «Хто поруч з тобою?»
Тема виставки була сформульована ще минулого року, до початку пандемії. Тоді ми оголосили міжнародний опен кол і нас цікавило, як фотографи з різних країн розуміють поняття співприсутності та близькості, ми хотіли разом подумати над тим, як часто ми звертаємо увагу на людей поруч: наших сусідів, дітей, колег, сексуальних партнерів, та що ми про них насправді знаємо.

Після року в умовах пандемії питання, які бентежили тоді, постали перед нами ще гостріше. Необхідність соціальної дистанції суттєво обмежила можливість для зустрічі з Іншим і змусила її переосмислити. Сьогодні питання «Хто поруч з тобою?» набуло додаткової тривожності: ми стали боятися фізичної близькості ще більше, ніж до пандемії, що поглибило і до того існуючу прірву між людьми.
Серії учасників головної експозиції візуалізують історії з різних континентів про людей, які поруч та одночасно далеко. Це історії із забутих архівів та життя емігрантів, сусідських дітей, продавців кавунів на трасі тощо; розповіді, втілені у речах та знайдених об'єктах, у прямих портретах, колажах та старих сімейних фотографіях.

 

БІЛЬШЕ ПРО ТЕ, ЯКОЮ БУДЕ ГОЛОВНА ВИСТАВКА, НА САЙТІ: http://thephotodays.org/holovna-vystavka-2021/
В афіші використано зображення з серії Глорії Оярзабал Woman Go No’gree.
***
Міжнародний фестиваль сучасної фотографії Odesa Photo Days 2021 відбудеться 21-23 травня в Одесі. Всі події відбуватимуться просто неба або у просторих приміщеннях за попередньою реєстрацією, вхід на виставки — невеликими групами, відповідно до розмірів приміщення. Дуже просимо всіх гостей користуватися масками та зберігати соціальну дистанцію.