Музей современного искусства Одессы  
 

Контакты Контакты   Музей Современного Искусства Одессы в социальной сети FACEBOOK

 
 
Odessa Museum Of Modern Art

Афиша

В Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається виставка Іллі Чичкана “Психодарвінізм. Практичний гуманізм”

В Музеї сучасного мистецтва Одеси відбудеться виставка художника Іллі Чичкана. Новий цикл робіт присвячений шедеврам класичного реалістичного живопису. Художник іронізує... далее ...

Вчора, сьогодні і завжди. Одеса в колекції Вадима Мороховського

18 червня 2021 року в Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається масштабна виставка «Вчора, сьогодні і завжди. Одеса в колекції Вадима... далее ...
Главная Авторы афиша Виставка художниці Наташи Шульте “Закрита система”
Виставка художниці Наташи Шульте “Закрита система”

4 червня у Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається виставка художниці Наташи Шульте “Закрита система”4 червня у Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається виставка художниці Наташи Шульте “Закрита система”.

За ефемерною свободою сучасності криється домінуюча державна система, за правилами якої, незалежно від країни та політичного режиму, ми всі існуємо. Ще у XVIII столітті Адам Сміт критикував роль держави у розвитку суспільства як всеосяжну урядову регламентацію приватного життя, але навіть сьогодні суспільство живе за правилами умовної закритої системи.
У проєкті “Закрита система” Шульте не тільки актуалізує традиційні для своїх робіт питання етики і моралі, а й досліджує тему тіла як соціально-політичного объекту, що втрачає ідентичність всередині замкнутого простору. У її роботах людина існує лише як інструмент політичної гри держав, соціальний важіль, позбавлений індивідуальної особистості та замкнений у ефемерний простір стерильної системи. Художниця використовує розсічення як наскрізний візуальний прийом. Простір дробиться на геометричні фрагменти, а люди піддаються умовному розчленуванню. В медицині це називається вівісекція, тобто проведення хірургічних операцій з живими організмами в наукових цілях. Ця дефрагментація стає алюзією на експерименти та досліди системи влади у якій існує сучасна людина.

Художниця аналізує домінування системи як травматичний та позбавлений етичності дослід над тілом. Поєднання фотографії, живопису та інсталяцій у просторі однієї експозиції доповнюють одне одного та формують цілісність історії, яка є рефлексією на актуальну ситуацію сьогодення. У ній штучно сформовані образи призводять до хворобливих, непоправних соціальних та фізичних наслідків.

01
01
02
03

 Наташа Шульте — художниця, яка працює в різних медіумах, включаючи фотографію, відео та живопис. Навчалася в Speos School of photography в Парижі. Живе та працює в Одесі. У своїй художній практиці Шульте цікавиться питаннями соціальної організації, психології та взаємодії людини з навколишнім середовищем.
Проєкт триватиме у МСМО до 11 липня.
Куратор Андрій Сігунцов.

Стежити за оновленнями і детальною інформацією по всім заходам можна на сторінках МСМО в соціальних мережах:

Instagram
Facebook