Музей современного искусства Одессы  
 

Контакты Контакты   Музей Современного Искусства Одессы в социальной сети FACEBOOK

 
 
Odessa Museum Of Modern Art

Афиша

Вчора, сьогодні і завжди. Одеса в колекції Вадима Мороховського

18 червня 2021 року в Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається масштабна виставка «Вчора, сьогодні і завжди. Одеса в колекції Вадима... далее ...

Виставка художниці Наташи Шульте “Закрита система”

4 червня у Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається виставка художниці Наташи Шульте “Закрита система”. За ефемерною свободою сучасності криється домінуюча державна... далее ...
Уважаемые друзья и коллеги!

 В связи с возникшими проблемами финансирования 6-ой Одесской биеннале современного искусства грантодателями Украины и Бельгии, организаторы приняли решение отказаться от проведения мероприятия в 2019 году.

Выражаем благодарность всем дружественным организациям, принявшим участие в подготовке проекта в качестве партнеров.Мы благодарим всех коллег, заинтересовавшихся участием в биеннале и приславших свои работы на конкурс.

Нет никаких сомнений в том, что в будущем нас с вами ждет плодотворное сотрудничество и успешная реализация совместных проектов в различных форматах.

С искренним уважением,
Семен Кантор


Шановні друзі та колеги!

У зв'язку з виниклими проблемами щодо фінансування 6-ої Одеської бієнале сучасного мистецтва грантодавцями України і Бельгії, організатори прийняли рішення відмовитися від проведення заходу в 2019 році.

Висловлюємо подяку всім дружнім організаціям, що взяли участь у підготовці проекту в якості партнерів.Дякуємо всім колегам, які зацікавилися участю в бієнале й надіслали свої роботи на конкурс.

Немає жодних сумнівів у тому, що в майбутньому нас із вами чекає плідна співпраця й успішна реалізація спільних проектів у різних форматах.

З щирою повагою,
Семен Кантор