Амбасадори

Амбасадори Культури

В архіві Музею сучасного мистецтва Одеси представлена фото-, аудіо-, відеодокументація, а також архівні тексти і інтерв’ю, які відображають процес розвитку сучасного мистецтва у місті, починаючи з 1960-х років.

Для чого існує спільнота?

Наша головна мета: розвивати сучасне мистецтво Одеси та зробити його видимим в Україні та світі. Ми щиро переконані, що це вдала точка прикладання сили для формування культурного коду майбутнього цілої країни. Ми прагнемо створити міцне ком’юніті успішних людей бізнесу із широким світоглядом та розумінням ролі культури у розбудові суспільства.

Як саме спільнота підтримує розвиток
сучасного мистецтва?

2021 року «Амбасадори культури» заснували щорічну стипендію для молодих художників Одеси та виділили кошти на реалізацію проєкту (виставка в Національному художньому музеї України + друкований каталог), присвяченому одеському художнику-авангардисту Олегу Соколову (1919 – 1990).

Чому варто стати
Амбасадором культури?

Амбасадор культури — почесне звання, яке підкреслює статус учасників не тільки як успішних людей бізнесу, а й інтелектуалів з широким світоглядом.

Спільнота об’єднує, у першу чергу, однодумців, які поділяють однакові цінності. Ми вважаємо культуру одним з головних рушіїв розвитку цивілізованого суспільства, розуміємо важливість як збереження культурної спадщини, так і підтримки нового й актуального мистецтва. Бути Амбасадором культури означає знайомитися та підтримувати зв’язок з найцікавішими людьми міста та країни.

Раз на місяць для Амбасадорів культури будуть проводитися спеціальні закриті події: перегляд кіно разом з кінокритиком, зустрічі із видатними лідерами, дипломатами та експертами різних сфер, знайомство з представниками сучасної музичної та художньої сцени Одеси. Презентація та обговорення результатів роботи спільноти буде відбуватися на щорічному гала-вечорі.

Як доєднатися?

Стати Амбасадором культури може людина чи організація, що поділяє цінності спільноти та може вносити щомісячний внесок у розмірі 10 тисяч гривень на розвиток сучасного мистецтва Одеси.

Нових учасників спільноти розглядають за рекомендацією дійсних Амбасадорів та рішення ухвалюється колегіально. При прийнятті нових учасників, у першу чергу, оцінюється співзвучність їхніх цінностей та поглядів цінностям спільноти, суспільна репутація кандидата.

Якщо ви хочете долучитися до спільноти чи у вас є додаткові питання, ви можете написати або подзвонити нам.

події