АРТЕРІЯ: Персональна виставка молодого Одеського художника Дмитра Ерліха “Незручні положення”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

АРТЕРІЯ: Персональна виставка молодого Одеського художника Дмитра Ерліха “Незручні положення”

Дорогі друзі!

Раді Вам повідомити, що після тривалої паузи простір творчих ініціатив “АРТЕРІЯ” відновлює свою культурологічну, виставкову та освітню діяльність. В оновленому просторі на Вас цього року чекатиме багато бомбезних виставок різноманітних молодих художників, фотографів, відео артистів. Також ми плануємо велику кількість майстер-класів, лекцій та освітніх програм для всіх охочих. Оновлений простір “АРТЕРІЯ” цього року буде таким собі молодіжним культурним клубом при Музеї сучасного мистецтва Одеси, який буде відкритий для різного роду художніх експериментів.

Перший проєкт, з якого ми почнемо писати нову сторінку простору “АРТЕРІЯ”, – це перша персональна виставка молодого Одеського художника Дмитра Ерліха “Незручні положення”. Виставка відкриється 24 січня о 18:00. Музичний супровід проекту DJ сет від MONTENEGRO. Чекаємо всіх на відкритті!

Трохи привідкривши завісу, хочемо Вам повідомити про набір робіт на другий проєкт, що запланований на 14 лютого і буде присвячений різного роду любовним посланням, які будуть виконані більше як концептуальні твори сучасного мистецтва, ніж валентинки в класичному розумінні цього слова. Концепція та умова участі проекту з’явиться днями на нашій сторінці у фейсбуці.

Слідкуйте за нашими заходами, беріть участь і живіть повним культурним життям разом із простором творчих ініціатив “АРТЕРІЯ”!

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/projects/512-expo-awkward-situation