МСМО – ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

Без рубрики / Виставки / Всі новини

МСМО – ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

12 червня Музей сучасного мистецтва Одеси відкриває експозицію у новому приміщенні

Новий музей відрізняється не тільки тим, що зали оснащені якісно найкращою системою освітлення та в них високі стелі, але й тим, що спеціально розроблене планування приміщень дозволяє максимально ефективно подати найцікавіші експонати Музею.

Переїзд дозволив зупинитися і озирнутися на створене за чотири роки, побачити випадкові експонати, звернути увагу на незаслужено заховані. Наслідком такого аналізу є оновлена експозиція Музею з більш чіткими акцентами та концепцією. Практично у кожному залі на вас чекають нові цікаві експонати.

Принципово нове планування дозволяє приділити увагу деяким аспектам виставкової діяльності, які ми не реалізовувалися раніше. Приміром, планується організувати експозиційний простір для творів сучасної одеської міської субкультури. Як перший такий крок ми проводимо Парадну виставку (у парадній Музею) «У передчутті музею». На ній будуть представлені яскраві, дотепні, іноді парадоксальні та епатажні роботи сучасних одеських авторів: О.Венецького, М.Гончар, Р.Громова, Д.Дульфана, М.Кульчицького, О.Олійника, О.Петреллі та ін.
Інтерес до субкультури не виключає проведення виставок найцікавіших представників традиційніших напрямів мистецтва.

До відкриття нового МСМО ми приурочили ретроспективну виставку Світлани Юсім «Варіації».

Творчість С. Юсім присвячена суміщенню експресивної абстракції із символічними системами знаків. На її полотнах знаки, що є символами, слідами людських почуттів та емоцій, перебувають у експресивних вихорах підсвідомості. Варіації їх поєднань створюють нескінченне різноманіття нашого чуттєвого світу. З іншого боку, наявність на полотні кольорових знаків (літер або цифр) надає картині певної таємничості. Вони виглядають як давні, частково втрачені послання невідомих мислителів, або загадкові письмена давніх жерців.