МСМО презентує проєкт “НЕПЕРЕРВАНІСТЬ”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

МСМО презентує проєкт “НЕПЕРЕРВАНІСТЬ”

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний”, до Дня міста 2011, з 30 серпня до 11 жовтня 2011 року представляє проект “Безперервність”. Може здатися нелогічним проведення виставки класичного живопису в Музеї сучасного мистецтва. Але це справедливо тільки для місця, де це сучасне мистецтво було завезено разом із будівництвом ультрасучасної будівлі музею для залучення туристів.

Одеса своє сучасне мистецтво виростила. І нехай воно здається багатьом, зі сторони, консервативним, але це лише “родимі плями” його класичних попередників. А від батьків не відмовляються, їх згадують і пишаються, чим далі, тим більше.
Саме про це проект “Безперервність”, презентований у МСMО до дня Міста 2011. У рамках цього проекту відкрито дві виставки “Одеська класика” і “Початок”. Одна присвячена класичному живопису 50-70-х років ХХ століття, а інша творчості двох художниць-початківців (але переконливо талановитих). Одночасне експонування таких різних (здавалося б) творів демонструє безперервність одеської культурної традиції, її сучасність та актуальність.

1. “Одеська класика”

Виставка Одеського живопису з приватних колекцій. На виставці представлено понад 60 робіт видатних Майстрів 50-70-х років ХХ століття А.Ацманчука, М.Божія, А.Гавдзинського, В.Власова, В.Жураківського, Г.Крижевського, В.Литвиненка, О.Лози, К.Ломикіна, Г.Малишева, А.Попова, В.Філіпенка, А.Фрейдіна, М.Шелюто та багатьох інших. Експоновані твори яскраво і переконливо ілюструють досягнення Одеської школи живопису в роки, в які, за влучним висловом заступника директора Одеського художнього музею В. Абрамова, “ще вміли писати картини”…

2. “Початок”

Персональні виставки молодих художниць:

  • Олександри Кадзевич – “Олеші, 10”
  • Анни Русакової – “Структурний аналіз”.

Олександра Кадзевич, незважаючи на вік, цілком сформована авторка, що й визначило її перемогу в 2010 році на першому Конкурсі молодих художників Одеси, проведеному МСMО. Однією з нагород конкурсу є право на проведення персональної виставки в нашому музеї.
Олександра експонуватиме як нові ще не відомі роботи, так і істинно одеські натюрморти і пейзажі, що принесли їй заслужену популярність.
Анна Русакова – ілюстраторка, широко відома в Мережі. Добрі, розумні та іронічні картини і колажі Анни мали успіх у галереях Санкт-Петербурга. На своїй першій одеській виставці Анна експонуватиме нові живописні твори, присвячені аналізу відомих понять і явищ, а також книжкові ілюстрації.
Сподіваємося, що пропонований проєкт підтверджує відомий кожному одеситу факт: хоч би які були часи навколо, справжня одеська культура вирізняється тонкістю, інтелектом і добротою.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/34-afisha/366-msio-project-continuous

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття проекту відбудеться о 17:00 30 серпня 2011 року в Музеї сучасного мистецтва Одеси.

Виставка відкрита з 30 серпня до 11 жовтня 2011 року.