МСMО спільно з АБ “Південний” проводять Конкурс молодих художників

Без рубрики / Виставки / Всі новини

МСMО спільно з АБ “Південний” проводять Конкурс молодих художників

Музей сучасного мистецтва Одеси спільно з Акціонерним Банком “Південний” у рамках проєкту “Музей молодих” проводять Конкурс молодих художників.

Участь у конкурсі можуть взяти особи від 18 до 30 років, які є жителями Одеської області або навчаються в одному з місцевих спеціальних навчальних закладів. До участі в конкурсі запрошуються, як індивідуальні автори, так і творчі групи.
Для того, щоб об’єктивно оцінити творчість учасників, на розгляд комісії надається від 3 до 5 робіт (проєктів). Прийом робіт проводиться з 1.01. по 1.04.2010 року. Для участі в конкурсі допускаються твори будь-яких жанрів образотворчого мистецтва.
Відбір робіт здійснюється комісією, до складу якої входять працівники МСMО та залучені експерти в галузі сучасного мистецтва. Після вивчення поданих робіт, комісія відбирає 10 номінантів. Список авторів, які подали свої роботи на конкурс, а також результати відбору будуть оголошені 10.04.2010 року.
Номінанти отримають можливість участі у виставці, яка відбудеться в залах МСMО з 10 по 30.04.2010 року. Для експонування відбирається одна робота (проект) з представлених номінантом. Допускається доопрацювання автором відібраних творів перед їх експонуванням.

Усі номінанти отримають премії від АБ “Південний” у розмірі 1000 грн. Відібрані роботи будуть включені до щорічного календаря АБ “Південний”.
Після закінчення виставки Журі конкурсу оголосить переможців. Встановлюється дві премії переможцям Конкурсу: перша премія – 3000 грн; друга премія – 2000 грн. У період проходження виставки проводиться “Конкурс глядацьких симпатій”. Переможець конкурсу буде нагороджений спеціальною премією в розмірі 1000 грн. Усі переможці отримують право проведення персональної виставки в МСMО.
Оголошення та нагородження переможців відбудуться 1.05.2010 року.

Прийом робіт здійснюється в МСMО щоденно, крім суботи та неділі з 14:00 до 17:00. При подачі робіт автору необхідно мати паспорт або документ, що засвідчує особу.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/1-latest-news/219–lr-