Odesa Photo Days Festival 2021

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Odesa Photo Days Festival 2021

29 квітня у Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається головна експозиція Odesa Photo Days Festival 2021 «Хто поруч з тобою?»
Тема виставки була сформульована ще минулого року, до початку пандемії. Тоді ми оголосили міжнародний опен кол і нас цікавило, як фотографи з різних країн розуміють поняття співприсутності та близькості, ми хотіли разом подумати над тим, як часто ми звертаємо увагу на людей поруч: наших сусідів, дітей, колег, сексуальних партнерів, та що ми про них насправді знаємо.

Після року в умовах пандемії питання, які бентежили тоді, постали перед нами ще гостріше. Необхідність соціальної дистанції суттєво обмежила можливість для зустрічі з Іншим і змусила її переосмислити. Сьогодні питання «Хто поруч з тобою?» набуло додаткової тривожності: ми стали боятися фізичної близькості ще більше, ніж до пандемії, що поглибило і до того існуючу прірву між людьми.
Серії учасників головної експозиції візуалізують історії з різних континентів про людей, які поруч та одночасно далеко. Це історії із забутих архівів та життя емігрантів, сусідських дітей, продавців кавунів на трасі тощо; розповіді, втілені у речах та знайдених об’єктах, у прямих портретах, колажах та старих сімейних фотографіях.

Більше про те, якою буде головна виставка, на сайті: http://thephotodays.org/holovna-vystavka-2021/

*В афіші використано зображення з серії Глорії Оярзабал Woman Go No’gree.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Міжнародний фестиваль сучасної фотографії Odesa Photo Days 2021 відбудеться 21-23 травня в Одесі. Всі події відбуватимуться просто неба або у просторих приміщеннях за попередньою реєстрацією, вхід на виставки — невеликими групами, відповідно до розмірів приміщення. Дуже просимо всіх гостей користуватися масками та зберігати соціальну дистанцію.