Онлайн-колекція МСМО

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Онлайн-колекція МСМО

Друзі, маємо дуже важливу новину для вас!

Ми відкриваємо онлайн-доступ до нашої колекції та архіву.

Посилання на ресурс: https://onlinecollection.msio.com.ua/uk/works

Також доступно на сайті в розділі Колекція.
 

На сьогодні командою музею оцифровано близько 1000 творів, понад 2500 тисяч архівних фото, аудіо, відео та текстових матеріалів. Для того, щоб надати до них зручний доступ, ми створили ресурс з онлайн-колекцією музею, який буде поетапно наповнюватись унікальними матеріалами.

Наразі на сайті можна побачити твори, які відображають історію одеського мистецтва модернізму 1960 – 1970-х років, концептуалізму 1980-х, Нової хвилі 1990-х та новітньої історії України. Також, поступово публікуємо твори з нещодавно сформованого відділу мистецтва модерну першої половини ХХ століття.

Вже декілька років команда музею працює над оцифруванням архіву та колекції, хочемо подякувати усім хто працював над сайтом та в різний час допомагав оцифровувати, досліджувати матеріал, надавав свою експертизу: 
кураторці проєкту Крістіні Виноградовій, хранительниці колекції Любові Заєвій, Вадиму Беспрозваному, Вікторії Великодоменко, Анні Глибіній, Віталію Гайдуку, Майї Дімерлі, Семену Кантору, Юлії Коваленко, Феліксу Кохрихту, Юрію Лейдерману, Валерії Насєдкіній, Михайлу Рашковецькому, Наталці Ревко, Тетяні-Маргариті Сюй, студентам культурологам ОНПУ групи ІК171 та розробникам ресурсу – SiteGist.

Для нас є великою радістю поділитися з вами результатами нашої багаторічної роботи. Адже зібраний онлайн-ресурс має важливе значення в історії мистецтва Одеси для сьогодення та майбутніх поколінь дослідників, митців та науковців.