Персональна виставка Григорія Вовка “ОДИНОКИЙ АВАНГАРД”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Персональна виставка Григорія Вовка “ОДИНОКИЙ АВАНГАРД”

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” з 18 березня до 4 квітня 2010 року проводить виставку Григорія Вовка “Самотній авангард”.
Загальноприйнята думка свідчить, що авангарду, як позиції, що відрізняється від інших, властиво критикувати, нападати, епатувати, об’єднуючись у групи і течії.
Біографія і творчість (а для справжнього художника це одне й те саме) Григорія Вовка ставить під сумнів обов’язковість цього твердження.
З кінця 70-х він перебуває в середовищі одеського неофіційного альтернативного мистецтва, товаришує з основними представниками одеського андеграунду, яких у майбутньому назвуть нонконформістами. Але завжди ставиться до них якось відсторонено, стримано.

Окремо стоїть також і творчість Г. Вовка. Його експресивні, часто вельми узагальнені, аж до абстракції, картини дуже індивідуальні. Авангардистський підхід у поєднанні з постійним духовним пошуком визначають виникнення яскравих, символічних робіт. Вони створюються поза прийнятими в даний час стилями і модними прийомами. Тут немає артистичної легкості, інтелектуального пресингу чи “юнацької” безмежної іронії. Спокійна ґрунтовність визначає поодиноку творчість авангардиста Григорія Вовка. Зібрані докупи твори художника створюють особливий світ добра і почуттів, віри та емоцій.

Архив статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/244-l-r-

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки відбудеться в Музеї сучасного мистецтва Одеси 18 березня о 16:00.

Виставка триватиме з 18 березня до 4 квітня 2010 року.