Персональну виставку робіт Володимира Мухіна “MODUS OPERANDI”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Персональну виставку робіт Володимира Мухіна “MODUS OPERANDI”

Полотна В. Мухіна – метафори, що розповідають не тільки про якесь явище, а й про його суть. У них кожен знайде щось для себе: естети – виконання, а інтелектуали – творчий задум.

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” з 9 жовтня по 4 листопада 2009 року проводить персональну виставку робіт Володимира Мухіна “Modus operandi” (лат. Спосіб дій).

В. Мухін не здобув спеціальної художньої освіти. Однак, віднести його до непрофесійних художників складно, якщо згадати, як легко і швидко він став популярним на різних престижних виставках.
Його роботи – це по-справжньому сучасне мистецтво, те, що прийнято називати інтелектуальним живописом. Причому, інтелект у них чудово поєднується з барвистістю та емоційністю. Сам автор називає свій стиль “слізним мистецтвом” – це пов’язано і з технікою створення картин (вони зібрані з безлічі крапель – сліз), і з його філософським баченням світу. Володимир вірить: кожна сльоза змінює душу людини (хочеться сподіватися на краще!).

Експозиція має назву “Modus operandi”. Від самого початку автором підкреслюється певна, притаманна йому індивідуальність. Головним “способом дії” стає Диво. Цим дивом є свобода творчості, що виділяє кожну людину. Полотна В. Мухіна – метафори, що розповідають не тільки про якесь явище, а й про його суть. У них кожен знайде щось для себе: естети – виконання, а інтелектуали – творчий задум. Деякі з представлених робіт уже виставлялися на різноманітних вітчизняних та зарубіжних виставках, але більшість становлять нові твори і вся колекція експонується вперше.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/216-modus-operandi-l-

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки відбудеться 9 жовтня о 16:00.

Виставка триватиме з 9 жовтня по 4 листопада 2009 року.