“СТРУКТУРА ІМПРОВІЗАЦІЇ” – персональна виставка Ігоря Варешкіна

Без рубрики / Виставки / Всі новини

“СТРУКТУРА ІМПРОВІЗАЦІЇ” – персональна виставка Ігоря Варешкіна

Пластичні об’єкти мають внутрішню єдність образної концепції, сприймаються як структурні елементи досягнення мети – гри в імпровізацію.

 

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” з 5 березня до 5 квітня 2009 року проводить персональну виставку художника Ігоря Варешкіна.

 

І. Варешкін народився 1961 року. Закінчив Одеське художнє училище імені М. Б. Грекова. Все його життя пов’язане з нашим містом. Член Одеської організації спілки художників України.
Учасник численних виставок в Україні та за кордоном. Його роботи зберігаються в музеях і приватних колекціях України, а також в інших країнах ближнього і далекого зарубіжжя.
На виставці представлені абстрактні роботи та натюрморти.
Структура більшості творів як абстрактних, так і фігуративних, незважаючи на уявну імпровізацію, продумана автором до початку роботи фарбами. Пластичні об’єкти мають внутрішню єдність образної концепції, сприймаються як структурні елементи досягнення мети – гри в імпровізацію.

Художник найменше сприймає колір як градацію світлотіньових співвідношень. Для нього колір – засіб, що допомагає розв’язати ту саму виразну задачу, що і лінія, і форма. Живопис Ігоря Варешкіна, а точніше, вся пластична система, абсолютно спаяний з перетворенням зорового світу, яке відбувається ним під час спілкування з реальністю.

Поєднання всіх цих якостей, спільно з живописною технікою, робить виставку його творів яскравою подією, а напрямок і спосіб духовно-пластичної діяльності майстра є індивідуальним підходом до розуміння твору і осягнення його задуму.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/200-l-r-