“ЦАРСТВО АФРОДИТИ” – персональна виставка живопису Гарольда Ізмайловського

Без рубрики / Виставки / Всі новини

“ЦАРСТВО АФРОДИТИ” – персональна виставка живопису Гарольда Ізмайловського

Ставши не так давно батьком, Ізмайловський звертається до теми материнства і дитинства, продовжуючи оспівувати Жінку у всіх її якостях та іпостасях.


Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” з 16 жовтня до 10 листопада 2008 року проводить виставку живопису Гарольда Ізмайловського. У рамках відкриття відбудеться авторська презентація альбому “POSTREALISM”.

Гарольд Ізмайловський – художник, філософ і поет, який регулярно реалізує свої творчі проекти. Його концептуальна декларація “Постреалізм” стала етапною для формування сучасного арт-простору південного регіону України.
Ця виставка представляє черговий етап творчості художника, в якому відбувається переосмислення свого “Я”. Ставши не так давно батьком, Ізмайловський звертається до теми материнства і дитинства, продовжуючи оспівувати Жінку у всіх її якостях та іпостасях.
Пленерний живопис майстра також захоплює і не залишає байдужим навіть досвідченого глядача. На багатьох його роботах зараз можна побачити міські та морські пейзажі.
За вісімнадцять років своєї творчої діяльності митець знайшов визнання та шанувальників в Україні, Німеччині, Франції, Італії, Сполучених Штатах, Голландії, Росії, Греції, Ізраїлі та інших країнах.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/190-2010-02-16-19-56-44