Виставка художника Анатолія Фурлета

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Виставка художника Анатолія Фурлета

Символічні степи, загадкові жіночі образи сарматок, дивовижні мандрівники – все наповнене внутрішнім світлом і добром.

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” 13 лютого 2009 року проводить виставку художника Анатолія Фурлета.

Анатолій Фурлет закінчив художню школу в місті Хотині та художньо-графічний факультет Одеського педагогічного університету (викладачі В. Гегамян, З. Борисюк). Член Національної спілки художників України.

Мешкає і працює в місті Буча Київської області.
Його роботи виставлялися в кількох країнах: США, Нідерланди, Болгарія, Польща, ФРН, Каїр. Картини знаходяться в приватних колекціях і музеях: України, Росії, Ізраїлю, Франції, США, ФРН. У 2000 році працював у Єгипті.
Живописні твори постають перед нами вікном у світ художника, через світ його вражень і творчої фантазії, смислове навантаження та образно-асоціативна складова картин підкреслює всю неоднозначність пошуків автора.
Його роботи впізнавані. Рішення творів близькі між собою особливим ставленням до життя, манерою міркування, пристрастю до звичних мотивів. У деяких проступають риси символізму. Колірна і колористична розробка мотивів витримана в спокійних, світлих тонах. Живопис сміливий, змістовний, у ньому своя філософія.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/199-2010-02-22-09-38-09