Wherever you go, you will see a public

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Wherever you go, you will see a public

Музей сучасного мистецтва Одеси запрошує 14 серпня 2016 року на лекцію Крістіни та Юліани Ран (Берлін / Мюнхен) “Wherever you go, you will see a public”.
Як за допомогою арт-підходів вивчити міське середовище і механізми його існування? Христина і Юліана Ран розкажуть про свої кураторські практики, що стосуються візуального і перформативного мистецтва в міських просторах. Метод їхньої роботи ґрунтується на дослідженні контексту та місцевих дійових осіб.

Куди б не поїхали Христина і Юліана – у різні міста Німеччини, України, Чехії чи Боснії і Герцеговини – вони завжди вивчають специфічну усну історію. У Брно вони шукали міські привиди, “заселивши” вулиці дивними створіннями. Разом із художниками та мешканцями балканського містечка Баня-Лука досліджували звукові ландшафти місцевої площі. У Мюнхені з танцюристами наново відкривали спорожнілі магазини і ловили волоцюг в архітектурних мініатюрах. У Лейпцигу привертали увагу до соціалістичної архітектурної спадщини. У Дніпропетровську долучалися до місцевої спільноти “урбанавтів”, а в Чернівцях об’єднували арт-активістів навколо занедбаних просторів.

Кристина Ран (*1980), Берлін. Вивчала історію мистецтв, культурологію та журналістику. Працювала в галереях Парижа та Лейпцига, де заснувала програму арт-резиденцій BLUMEN, була співкоординатором PLATTE, SCHRAUBE, FUGE – експерименти з містом, тілом і простором. Організовує виставки, майстер-класи та дискусії, спрямовані на посилення міжнаціональних культурних обмінів.

Юліана Ран (*1984), Мюнхен. Вивчала драматургію в Мюнхені та Кракові. Бере участь у проєктах, пов’язаних із перформансом та community art у Німеччині, країнах Центрально-Східної Європи та Східних Балкан. Наразі працює над докторською дисертацією на тему перформансу, публіки та громадськості в (пост)соціалістичній Югославії.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/34-afisha/531-wherever-you-go-you-will-see-a-public

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Лекція відбувається за підтримки Гете-Інституту в Україні та Агенції “АртПоле”.

Лекція відбудеться 14 серпня о 17.00 в МСМО за адресою вул. Бєлінського, 5. Вхід безкоштовний.