Дмитро Тронов у МСМО

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Дмитро Тронов у МСМО

“Сучасному культурному соціуму Одеси давно потрібен яскравий і суворий, складний і чистий Шлях. Такий і пропонує Дмитро Тронов”.

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” проводить з 29 травня до 20 червня персональну виставку художника Дмитра Тронова.

Тронов народився в Одесі 1966 року. Закінчив Одеське художнє училище і впродовж кількох років брав участь в інтенсивному житті творчої молоді, писав, брав участь у виставковій діяльності ТОХа (Товариство Одеських Художників). Це був час нових можливостей “перебудовних” років. Вічна для СРСР бінарна ситуація, що здавалася вічною для СРСР, “вони і ми”, “ретрогради і новатори”, “мистецтво офіційне і мистецтво чесне” просто зникла. Відбулася радикальна перебудова художньої ситуації. Питання “проти кого дружимо?” для нового покоління художників виявилося неактуальним. Конкретного “ворога”, в образі ідеологічного відділу міськкому КПУ, правління Спілки художників тощо, у молодих не виявилося. Шістдесятницький бій андеграундного колективу однодумців змінився у вісімдесяті роки само-стоянням і само-рухом окремих художників.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/185-2010-02-16-19-03-41