“ОДЕСА-2008”. Виставка образотворчого мистецтва, присвячена Дню міста

Без рубрики / Виставки / Всі новини

“ОДЕСА-2008”. Виставка образотворчого мистецтва, присвячена Дню міста

Одесити та гості міста зможуть побачити найкращі твори одеських майстрів, виконані як у традиційних стилях, так і в нових напрямках різних ступенів радикальності – кібер-арт, графіті…

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” з 29 серпня по 16 вересня 2008 року проводить виставку образотворчого мистецтва “Одеса-2008”, присвячену Дню міста.

У ці дні зали Музею будуть заповнені роботами художників усіх течій живопису і скульптури. Одесити та гості міста зможуть побачити найкращі твори одеських майстрів, виконані як у традиційних стилях, так і в нових напрямках різних ступенів радикальності – кібер-арт, графіті, візуальне мистецтво.

На виставці будуть представлені автори, творчість яких давно є візитною карткою нашого міста: В. Басанець, І. Божко, В. Маринюк, С. Савченко, О. Стовбур, В. Цюпко, які входять до об’єднання “Мамай”. Також на суд глядачів представлено роботи радикальних художників і скульпторів, об’єднаних І. Гусєвим і А. Ройтбурдом. Не залишаться поза увагою і твори вельми помітних молодих талановитих художниць, які заявили про себе останніми роками: О. Брюзгіної, П. Зіновєєвої, О. Кіріліної, О. Шадріної, О. Щекіної.
Одеса в найкращі та найбільш плідні роки свого існування завжди була відкрита будь-яким творчим пошукам. Організатори виставки сподіваються, що вона стане регулярною і буде ще одним кроком до відродження культури нашого прекрасного міста.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/186-l-2008r-

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відвідати виставку Образотворчого мистецтва “Одеса-2008” у Музеї сучасного мистецтва Одеси зможуть усі охочі з 30 серпня до 16 вересня.

Урочисте відкриття виставки образотворчого мистецтва “Одеса-2008” відбудеться 29 серпня о 15:00 за адресою: Сабанський провулок, 4а.

Запрошуються всі зацікавлені ЗМІ.