Еліна Малигіна. Egomorphosis

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Еліна Малигіна. Egomorphosis

14 січня в Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається виставка художника з Латвії Еліни Малигіної “Egomorphosis”.

Еліна останніми роками досить успішно увійшла у світ сучасної європейської культури. Активна сценічна діяльність (Е. Малигіна – провідна акторка театру “Дайлес”) і проєкти візуального мистецтва (живопис, відео-арт, перформанси) дали змогу автору максимально повно представити своє бачення Людини, її проблем і бажань.

Головною темою творів Еліни є сучасна жінка, її самотність і прагнення залишатися на подіумі, біль і самозамилування, іронія і мрійливість. Уже в першій виставці “Fest antifrigia” вона вразила серйозністю теми, такої незвичної для молодої та успішної жінки.

Новий проєкт художниці Малигіної “Egomorphosis”, що містить суворо-експресивний живопис і дещо провокативне відео, ставить під сумнів очевидність меж між правильним і неправильним, красою і потворністю, етичним і неетичним. Залишається тільки прагнення до безперервного розвитку і перетворення, свободи творчої та сексуальної, що є найсильнішою рушійною силою сміливих особистостей і художників.

Е. Малигіна народилася в Ризі 1986 року. Закінчила Ризьку центральну школу ремесел і мистецтв, Латвійську Академію мистецтва, де спеціалізувалася за класом живопису і композиції, Ризьку школу культури, спеціалізація – наука про мистецтво. Має ступінь бакалавра мистецтв Латвійської Академії культури.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/34-afisha/535-elina-malygina-egomorphosis

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Вернісаж проекту “Egomorphosis” відбудеться у Виставковому залі МСМО (спеціально оновленому до цієї події) 14.01.2017 о 17:00.

Виставка триватиме до 29.01.2017