“КОМЕНТУВАТИ ЧИ МОВЧАТИ?” – МСМО проводить персональну виставку молодої художниці Ольги Ланник

Без рубрики / Виставки / Всі новини

“КОМЕНТУВАТИ ЧИ МОВЧАТИ?” – МСМО проводить персональну виставку молодої художниці Ольги Ланник

Я молода людина і, напевно, багато чого не розумію і не знаю.

Тому мої картини ставлять більше запитань, ніж дають відповідей.

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” 26 травня 2009 року проводить персональну виставку молодої художниці Ольги Ланник “Коментувати”, до якої вона готувалася рівно рік.

За цей час у неї накопичилося багато запитань. Художниця виправдовується: “Я молода людина і, напевно, багато чого не розумію і не знаю. Тому мої картини ставлять більше запитань, ніж дають відповідей. Сподіваюся, ті, хто прийде на виставку, постарається відповісти по-своєму на загадки нашого життя, що мучать мене”. І справді, більшість картин мають питальні назви: “Навіщо нам діти”, “Звідки ми? Хто ми? Куди ми йдемо?”, “Де ми”.

Попри всю позірну патетику та юнацький максималізм, з яким художниця замахнулася на такі теми, Ольга пояснює це не інакше, як щирим бажанням говорити у своїх творах про те, що справді її хвилює та здається важливим. Концептуально картини виставки об’єднує, мабуть, актуальність поставлених питань. При цьому художниця замислюється як над позачасовими поняттями, так і над новими процесами, з якими ми сьогодні стикаємося – медіа-простір, що динамічно перетворює наше життя, проблема самоідентифікації в натовпі мегаполісу, втрата справжніх емоцій і живого спілкування. Цікаво, коли про такі речі говорить саме молода людина, яка відчуває те, що відбувається, “шкірою”, будує своє життя в сьогоднішніх умовах. Саме тому Ольга пише картини, саме тому вони такі “сирі”, щирі й часом наївно прямолінійні. Від вас тепер вимагається одне – коментувати.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/209-l-r-

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки відбудеться 26 травня о 16:00 в Музеї сучасного мистецтва Одеси.