KVITEN. Виставка актуального мистецтва

Без рубрики

KVITEN. Виставка актуального мистецтва

KVITEN – це виставка актуального мистецтва від молодих українських митців, що допоки подорожує Україною в напрямку Європи. Після гранд-події у Києві під назвою BEREZEN, яка відбулась 30 березня на території простору живої культури “Кудрявка”, експозиція приїхала до Одеси. Відкриття відбуватиметься при підтримці Музею сучасного мистецтва Одеси в стінах Музею Західного та Східного Мистецтва 19 квітня, та продемонструє 17 живописців та скульпторів під чарівний виступ електронного музиканта.

Головною метою виставки стає маніфестація існування молодої крові в мистецтві України, що продовжує шукати нові форми та нові вектори розвитку, попри деструктивні та пригнічуючі умови, в яких опинилося все наше суспільство. Війна – це відправна точка, від якої починається новий відлік в дискурсі авангарду, а саме – ставить запитання, що тепер для нового творця являє собою “авангард”? 

Якщо перший рік повномасштабного вторгнення змушував якомога більше документувати та пропускати через себе жахливі події озброєного нападу, ставив питання про смерть та життя, то тепер настав час дослідити, як відбувається поступове знаходження “самих себе” та в якому напрямку еволюціонує думка артиста під час вже третього року великої трагедії. В першу чергу, це демонстрація твердження, що ми продовжуємо працювати над однією великою справою – відбудовувати засади свободи та демократії, вільності міркувань та світосприйняття, а також виховання поваги до оточення, що породжує інтерес та робить свій вклад в сучасну культуру не тільки України, а й світу.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки: 19 квітня / 15:00-18:00

Виставка триватиме в період: 19 квітня – 19 травня 2024 року

Адреса: вул. Пушкінська, 9, Музей Західного та Східного Мистецтва

Вхід: безкоштовний в день відкриття / далі – 100 грн