Les amours imaginaires / Уявне Кохання

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Les amours imaginaires / Уявне Кохання

Новий проєкт простору Артерія – це діалог двох авторів із заходу та сходу країни. Вони знайшли спільну тему, яка об’єднує все в цьому світі – любов. При цьому любов недосяжна з різних причин. По суті це мультидисциплінарна експозиція (графіка, фото, відео), яка об’єднує в собі три проекти, які по-різному розкривають тему. Один проєкт, який дав назву виставці, – спільний і два персональних кожного автора.

Проєкт-провокація на актуальну проблему гомофобії у світі. Дівчина, яка страждає за загубленим коханням, постійно присутня на картинках поряд із парою хлопців, які займаються коханням. Почуття фізичні та почуття духовні одночасно живуть паралельним життям, і немає насправді кордонів, окрім тих, що існують у головах людей.

Серія зображень призначена ставити запитання і наводити на роздуми та суспільну дискусію. Експозиція передбачає активно залучити в проєкт глядача. Дати йому можливість висловитися прямим способом у мікрофон і творчо – також помалювати або написати свій відгук на стіні поруч із роботами. Таким чином, створюється окремий проєкт-реакція, який може трактуватися і експонуватися окремо.

Kinder Album: Проєкт “Імпотенція”

Проєкт “Імпотенція” народжувався як серія малюнків про чоловіче Его і його зв’язок з ерекцією і здатністю задовольняти жінок.

Пізніше він переріс у щось більше: чоловіче самоствердження, імпотенцію влади, безсилля фізичне, політичне, економічне. Несвідома і свідома чоловіча гра, вічне статеве дозрівання, глибокий комплекс і, навпаки, впевненість у собі. Значення еректильної функції складно переоцінити. Часом вершаться долі мільярдів в ім’я одного єдиного статевого члена.

Сергій Мельниченко: Проєкт “Онлайн самотність”

Самотність – соціально-психологічне явище, емоційний стан людини, пов’язаний із відсутністю близьких, позитивних емоційних зв’язків із людьми та/або зі страхом їхньої втрати внаслідок вимушеної або такої, що має психологічні причини, соціальної ізоляції. © Вікіпедія


У якийсь момент, проводячи час у відеочаті зі своїми друзями, мене зачепило цікаве захоплення деяких молодих і не дуже людей з різних країн, показувати на камеру свої статеві органи, причому роблячи це іноді найбільш неординарними способами. Я почав приділяти більше часу цим чатам, спеціально намагаючись знайти саме таких людей. Я чекав, поки мені попадеться такий співрозмовник, після чого “фотографував” його за допомогою клавіші “Prt Sc”. За весь час, що я провів у відеочатах, я зафіксував приблизно 200-300 таких персонажів, після чого відібрав найцікавіших на мій погляд. Так з’явився лівий бік картинки. Для правого боку я вибрав дерева. Фотографії з ними створювалися за допомогою мобільного телефону з камерою 3,2мп, монітора і “Google”. Ліву частину я зіставив з фотографіями дерев, оскільки вони, як мені здається, найбільше символізують самотність.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/projects/494-current-project2

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Малюнки, відео – Kinder Album (Львів)

Фотографії – Сергій Мельниченко (Миколаїв)

Куратор – Ольга Ланник

Відкриття виставки 18 квітня о 18:00.

Виставка триває до 9 травня 2014 року.