Modern Talking

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Modern Talking

Музей сучасного мистецтва Одеси з 28 лютого по 20 березня 2013 року представляє проект Сергія Бакуменка “Modern Talking”.

Це не концерт всесвітньо відомого дуету з Німеччини в одеському Музеї сучасного мистецтва – це проект сучасного мистецтва. Під такою назвою о 16:00 в Одесі відкриється виставка, що об’єднала авторів, які хочуть і можуть говорити зі своїми глядачами на “Modern Talking”.
Будь-яка тема може стати, раптом, актуальною. Сучасним же контекст стає тоді, коли він в силах зробити сучасників співрозмовниками. Якщо уявити сучасну культуру у вигляді шуму – “…буде потрібно граничне напруження наших перцептивних можливостей, щоб розрізняти суттєве від несуттєвого, нове від ненового, виявлене від запозиченого, осудність від несамовитості, тобто важливе від неважливого” (Джон Сібрук – автор книжки “Безброві”).
Те, про що говорять Сучасні абоненти в наш Сучасний час за допомогою Сучасного мистецтва – і є темою для Кураторського проекту “Modern Talking”

Куратор проекту: Сергій Бакуменко

Учасники:
Володимир Кожухар
Богдан Перевертун
Андрій Казанджан
Франсуаза Оз
Ірина Ульяницька
Роман Громов
Микола Лукін
Олександр Дрьомов
Тарас Шумайлов
Інна Хасільова

Музичний редактор: Dj Ivan Rabin

3 березня о 16:00 в МСMО відбудеться “круглий стіл”, сидячи за яким, учасники і глядачі зможуть обговорити цей проєкт – зважити, що вийшло або навпаки. Модератор обговорення – художник Лариса Звездочетова. Сподіваємося, що нова практика в роботі Музею принесе цікаві та корисні плоди.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки “Modern Talking” відбудеться 28 лютого о 16:00 в МСМО.

Виставка триватиме з 28 лютого до 20 березня 2013 року.