“Моторош” Олени Домбровської

Без рубрики

“Моторош” Олени Домбровської

 

 

28 вересня в Італійській залі Одеського Музею Західного та Східного Мистецтва відбудеться відкриття персональної виставки Олени Домбровської «Моторош».

 
Моторош – почуття небезпеки, що насувається. Воно виникає неконтрольовано та буває різної сили та відтінків: від легкого занепокоєння до панічного жаху.
             Мисткиня змогла перетворити це почуття, настільки актуальне в наш час, в лінії та кольори, створивши серію творів «Видовище» та показати тяжкість боротьби з виникаючим жахом та болем у форматі відеоарту. Ця робота присвячена табуйованій темі селфхарма. Тої нестерпної стадії внутрішнього білю, коли людина знаходить порятунок тільки у фізичному болю. Тривога, що виходить від робіт, передається глядачу, а яскраві тексти артикулюють утворювані почуття.
 
            Друзі, ми бажаємо розповісти вам, що ця виставка є першим результатом нового проєкту довготривалої сумісної виставкової діяльності Одеського музею західного та східного мистецтва та Музею сучасного мистецтва Одеси. Ця співпраця направлена на розвиток сучасного мистецтва в Одесі у воєнний час.
Подібна колаборація реалізовуватиметься в кількох, поки що порожніх, залах МЗСМ. Ми впевнені, що і після повернення улюбленої музейної колекції у свої зали співпраця МСМО та МЗСМ не завершиться, а знайде нові форми, які є актуальними для розвитку культурних традицій нашого міста.
 

Відкриття 28 вересня о 16:00 – вхід вільний
Адреса: вул. Пушкінська 9