МСMО проводить посмертну виставку одеського художника Анатолія Шевчука

Без рубрики / Виставки / Всі новини

МСMО проводить посмертну виставку одеського художника Анатолія Шевчука

Шок викликали не тільки його несподівані картини, а й зачіска, одяг, незмінний сувій паперів під пахвою.

Музей сучасного мистецтва, за підтримки АБ “Південний” з 7 жовтня 2008 року проводить посмертну виставку одеського художника Анатолія Шевчука.

Анатолій Шевчук народився 1957 року в Німеччині. До Одеси сім’я переїхала, коли Анатолію було сім років. Навчався в Одеському художньому училищі імені Грекова, у ВДІКу, в Московському літературному інституті імені Горького.
Як оформлювач брав участь у міжнародних кінофестивалях у Берліні, Амстердамі, Талліні та Одесі. Був лауреатом премії Міжнародного фестивалю Goethe-Institut.

Анатолій Шевчук – неординарна особистість. Шок викликали не тільки його несподівані картини, а й зачіска, одяг, незмінний сувій паперів під пахвою. Незвичайними були і його судження про живопис. Він вважав, що кожне полотно своєю яскравістю фарб несе в собі море інформації – послання глядачам. Написані ним полотна – величезного розміру – багато кольорових плям, цифр, написів…
Останнім часом працював над серією робіт (сім полотен) присвячених групі Pink Floyd, якою захоплювався, вважаючи символом кінця ХХ століття.
2 жовтня художника не стало, його вбили невідомі особи.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/189-2010-02-16-19-55-18