МСMО представляє проєкт Сергія Кузнєцова та Ігоря Гусєва “ГУД БАЙ, КРИЗА”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

МСMО представляє проєкт Сергія Кузнєцова та Ігоря Гусєва “ГУД БАЙ, КРИЗА”

“…художникам залишається тільки одне – висловити своє іронічне ставлення до економічних потрясінь”.


Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” з 18 грудня 2008 року проводить виставку “Гуд бай, криза”.

Навколо тільки й розмов що про кризу: компанії розвалюються, штат скорочують, грошей немає, долар зростає, гривня падає – як жити далі? Але для сучасного художника таке соціальне потрясіння, як економічна криза, – хороший привід для роботи. Нарешті можна забути про виснажливий шопінг, про гучні вечори в шинках, про непотрібні мандри закордонними містами і зайнятися творчістю. Тим більше, що для багатьох художників криза так і не настала. Ба більше – вона навіть і не проходила.

Багато хто з жахом згадав дев’яності. Якщо проаналізувати останні два десятиліття, то дві третини цього часу для більшості українців – економічна і політична криза, депресія. За рік стабільності наші громадяни розплачуються трьома роками скрути.
У проєкті “Гуд бай, криза!” художникам залишається тільки одне – висловити своє іронічне ставлення до економічних потрясінь. Вони прощаються з кризою, так само як і з роком, що минає. “Гуд бай, криза!”, “Гуд бай, криса!”.

Учасники проекту:
Олександр Ройтбурд, Ігор Гусєв, Максим Мамсіков, Сергій Зарва, Катерина Соловйова, Віктор Покиданець, Анатолій Ганкевич, Сергій Кузнєцов, Вадим Бондаренко, Володимир Щербак, Олексій Романенко та Олександра Сулименко.
Ідея: Олена Правило.
Куратори проєкту:
Сергій Кузнєцов, Ігор Гусєв.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/193–l-r