МСMО проводить персональну виставку художниці Оксани Спіндовської

Без рубрики / Виставки / Всі новини

МСMО проводить персональну виставку художниці Оксани Спіндовської

Витончений романтизм, м’який гумор і такт притаманні творам майстра.

 

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” з 13 листопада до 11 грудня 2008 року проводить персональну виставку художниці Оксани Спіндовської.

Оксана Спіндовська народилася 1972 року в Кишиневі. У 1990 році вступила до Одеського художнього училища імені М.Б. Грекова, яке закінчила 1994 року. Відтоді все її життя пов’язане з Одесою. Тривалий процес подальшого професійного вдосконалення (спочатку в Міжнародній Академії мистецтв, а потім у Південному державному художньому училищі імені Ушинського) дав їй змогу не лише опанувати необхідні технічні прийоми, а й здобути глибоку загальнокультурну підготовку та розширити кругозір.
Така освіта помітна в живописних роботах Оксани. До них цілком застосуємо дещо затертий термін – “інтелігентність”. Витончений романтизм, м’який гумор і такт притаманні творам майстрині. Поєднання цих якостей з чудовою технікою, робить виставку Оксани яскравою подією.
Необхідно відзначити сучасне трактування обраних сюжетів. За всієї “старорежимної” інтелігентності, її роботи мають дуже сучасний вигляд! Їх не віднесеш ні до кінця ХХ століття, ні до більш раннього періоду.
Виставка робіт Оксани показала, що в Одесі працює талановитий, сучасний одеський художник!

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/191-2010-02-21-09-20-22