МСMО та “Таламус-студія” презентують виставку скульптора Олександра Подмаско “МАЙБУТНІЙ АНТИКВАРІАТ”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

МСMО та “Таламус-студія” презентують виставку скульптора Олександра Подмаско “МАЙБУТНІЙ АНТИКВАРІАТ”

Майже десять років у найкращих інтер’єрних і подарункових салонах Одеси та інших великих міст України, поряд з виробами світових брендів, продаються кубки і письмові прилади, скульптури і горілчані сервізи, моделі для яких створює Олександр Подмаско.

Музей сучасного мистецтва Одеси та “Таламус-студія”, за сприяння АБ “Південний”, з 10 лютого до 3 березня 2011 року проводять персональну виставку скульптора Олександра Подмаско “Майбутній антикваріат”.

Фаберже, Сазіков, каслінське лиття. Російський антикваріат.
Символи минулої епохи, її витонченого побуту і культурних традицій. Славу цим торговим маркам принесли відомі скульптори і ювеліри: Петро Клодт і Євген Лансере, Юліус Раппопорт і Іван Лебедикін.
Сьогодні наше життя роблять затишнішим, гламурнішим і урочистішим інші майстри.
Майже десять років у найкращих інтер’єрних і подарункових салонах Одеси та інших великих міст України, поряд з виробами світових брендів, продаються кубки і письмові прилади, скульптури і горілчані сервізи, моделі для яких створює Олександр Подмаско. Шахи та панно, медалі та фамільні герби – перелік ексклюзивних подарунків “від Подмаско” нескінченний.
На відміну від сучасних італійських або німецьких майстрів, які повсюдно копіюють предмети палацового інтер’єру ХVIII – XIX століть, це тільки авторські розробки, жодних копій. Одна українська фірма, що виробляє малу пластику зі срібла, повторила кілька робіт А. Подмаско для своїх серійних моделей.
Майстер створив свій світ: сильні, часом не дуже добрі, чоловіки, які багато випробували і побудували. Ним створено свій впізнаваний стиль. На перший погляд не дуже сучасний – “прямий”, навмисно простий реалізм. Але теми й образи, значною мірою, виправдовують вибір. Певно, вірність стилю – теж стиль.

Архів статті:  http://archive.msio.com.ua/ru/home/34-afisha/346-future-antique

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки відбудеться 10 лютого о 16:00 в Музеї сучасного мистецтва Одеси за адресою пер. Сабанський 4-а.

Виставка працюватиме з 10 лютого до 3 березня 2011 року.