Ми приголомшені втратою нашого друга і великого художника Олександра Ройтбурда

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Ми приголомшені втратою нашого друга і великого художника Олександра Ройтбурда

Це непоправна втрата для всіх, хто його знав, хто працював над спільними проектами. Його вплив на культурне життя Одеси та України, безсумнівно, був величезним. Він був однією з найяскравіших особистостей країни. Його розум, талант і харизма дозволяли йому не погоджуватися і долати будь-які складнощі в житті та роботі. Він не дозволяв культурному життю міста перетворитися на болото. Олександр був магнітом, який притягнув талановитих співробітників і щедрих меценатів у роботу над зміною культурного ландшафту міста. Завдяки йому Одеський Художній музей став зразком того, що державна структура може стати передовою і процвітаючою, якщо нею керує самостійна і незалежна людина.
Про нього, про його особистість, про його досягнення ще довго сперечатимуться друзі й недруги. А це означає, що він багатьох не залишив байдужими.

Засновник Музею сучасного мистецтва Одеси Вадим Мороховський і колектив музею висловлюють усім рідним, друзям і колегам Олександра Ройтбурда глибокі співчуття у зв’язку з непоправною втратою.
Замість фотографії Олександра ми помістили один з його творів з колекції музею.

Мудрий Пророк.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/1-latest-news/585-rip-roitburd