Відеоарт Одеси на фестивалі “На часі”

Без рубрики / Вечірки / Всі новини

Відеоарт Одеси на фестивалі “На часі”

Цей найкращий зі світів є витвором мистецтва. Таємничих деміургів різних релігійних конфесій, не менш таємничих фізичних, хімічних та біологічних процесів — це не важливо. Важливо, що в нашому світі мистецтва багато не буває. Однак ми спробуємо виправити цю недосконалість.

На фестивалі «На Часі х Chervona Kalyna» відбудеться виставка сучасного мистецтва. Вона буде складатись з трьох частин — відеоарту Museum of Odesa Modern Art, перформансу та сучасних інтервенцій. І що таке «сучасні інтервенції» ми залишаємо вам для інтерпретацій.

Відеоарт — напрямок медіамистецтва, в якому для вираження художньої концепції використовуються можливості відеотехніки, комп’ютерного та телевізійного зображення. Відеомистецтво кожного українських міст, від Одеси до Києва та Харкова, має власні художні особливості.

А одеський медіаарт мав найкращу локальну експозиційну історію у 1990-х. На виставці ви побачите найкращі зразки одеського відеоарту від найкращих його майстрів — Ути Кільтер, Олександра Ройтбурда, Олександра Шевчука, Ігора Гусева, Мирослава Кульчицького та Вадима Чекорського.

Студенти «ДАХ-школи» від вже культового театру «ДАХ» покажуть аудіально-тілесну імпровізацію на спільному відчутті станів, образів та сюжетів. Що це означає знають тільки 10 перформерів, які будуть використовувати своє тіло та свідомість як матеріал для творчого акту. Цілком можливо, що за умов довіри та глибокого занурення ви зможете побачити очами звуки та почути вухами емоції, причому зовсім без психоактивних речовин.

А художник Ян Бачинський та мистикня Альона Токовенко мовою свого власного мистецтва, вижатого по краплях зі свого власного досвіду, доповнять вашу трансгресію від звичайного відвідувача до справжнього арт-критика.

Чекаємо на вас разом з художниками та невимовним божеством мистецтва, що прагне ваших молитов