“Очевидці” – МСМО презентує проєкт Стаса Жалобнюка

Без рубрики / Виставки / Всі новини

“Очевидці” – МСМО презентує проєкт Стаса Жалобнюка

Проєкт “Очевидці” розроблений Стасом Жалобнюком, за підтримки кураторів МСІО, був відібраний для участі у виставці “Арт-Київ-2009 – contemporary”. Це великий успіх молодого, але вже досить відомого автора. Очевидно, що одесити мають побачити цей проект першими!

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” з 20 по 27 жовтня 2009 року проводить персональну виставку художника Стаса Жалобнюка “Очевидці”.

Це не звичайна виставка – ще недавно її не було в планах музею. Як відомо, 29 жовтня в Києві відкривається найпрестижніша в Україні виставка сучасного мистецтва “Арт-Київ-2009 – contemporary”. На відміну від попередніх років, експонентів буде набагато менше. Усі вони пройшли вельми суворий відбір авторитетної комісії на відповідність пропонованих експонатів ідеї організаторів – показати найцікавіші, найекспериментальніші твори, що відповідають терміну “contemporary art”.

Проєкт “Очевидці”, розроблений Стасом Жалобнюком, за підтримки кураторів МСМО, був відібраний для участі в цій виставці. Це великий успіх молодого, але вже досить відомого автора. Очевидно, що одесити мають побачити цей проєкт першими!

Представлені роботи присвячені вічній проблемі: взаємовідносини індивідуума і соціуму. Ймовірно, кожен мислячий художник, хоча б один раз, намагався висловитися з цієї проблеми.
"Хто навколо мене?
Свідки чи очевидці? Статисти чи вершителі?
Хто я для інших?"

На жаль, життя не дає оптимістичних відповідей на ці питання.
Стас Жалобнюк це бачить і свідчить,...наводячи галерею своїх героїв:
Безликі Фігуранти. Безсловесні Крикуни. Безголові Гордеці. Безокі Очевидці.

- Зовсім за А. Вознесенським:
"Який час на дворі, такий месія..."

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки відбудеться в Музеї сучасного мистецтва Одеси 20 жовтня 2009 року о 16:00.

Виставка триватиме з 20 по 27 жовтня 2009 року.