Виставка робіт Станіслава Сичова “ОДИНОКИЙ БУНТАР”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Виставка робіт Станіслава Сичова “ОДИНОКИЙ БУНТАР”

Станіслав Сичов – легенда одеського андеграунду. Саме з акції “парканної виставки Сичик – Хрущик” у Пале-Роялі, яку він здійснив спільно з не менш відомим Валентином Хрущов, почалася історія Одеського (і, ймовірно, радянського) неофіційного мистецтва.

Музей сучасного мистецтва Одеси за підтримки АБ “Південний”, з 15 жовтня по 11 листопада 2009 року проводить виставку робіт Станіслава Сичова “Самотній бунтар”.

Станіслав Сичов – легенда одеського андеграунду. Саме з акції “парканної виставки Сичик – Хрущик” у Пале-Роялі, яку він провів спільно з не менш відомим Валентином Хрущем, почалася історія Одеського (і, ймовірно, радянського) неофіційного мистецтва.
Блискуче закінчивши Одеське художнє училище, С.Сичов завжди був безкомпромісно вірним собі, своїм естетичним принципам. Уся його творчість – це експресіоністське зіткнення яскравої особистості з середовищем, що відкидає цю особистість; безнадійна і самотня боротьба з бездушним світом, і відчайдушна любов до нього. Це яскраві й трагічні, емоційно позамежні фарби. Це гімн єдино світлому явищу для чоловіка в цьому світі – Жінці.
На виставці експонуються роботи Станіслава Сичова, надані сім’єю художника, а також із приватних колекцій та фонду МСМО. Більшість робіт раніше не експонувалася.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/230-l-r-

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки відбудеться в Музеї сучасного мистецтва Одеси 15 жовтня 2009 р. о 16:00.

Виставка триватиме з 15 жовтня по 11 листопада 2009 року.