Ось і став МСMО ювіляром! Нам 5 років!

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Ось і став МСMО ювіляром! Нам 5 років!

Шановні друзі!

Ось і став МСMО ювіляром!
Нам 5 років!

Ми підготували велику святкову програму, яка, ймовірно, зацікавить вас. Усі заплановані події ми згрупували 4 і 16 квітня. Сподіваємося, що у вас вистачить сил відвідати нас обидва рази.


Програма

заходів, присвячених святкуванню
5-річчя Музею сучасного мистецтва Одеси

4.04.13. Початок о 16.00.
– Проект Франсуази Оз і Богдана Перевертуна “Космічний Рене-санс”
– Виставка “Графіка…Графіка…Графіка…Графіка… Євген Рахманін. Микола Новіков. В’ячеслав Горбунов”

16.04.13. Початок о 17.00.
– Виставка Івана Цюпки “THE SHINING”
– Виставка “Михайлу Черешні – 75!”
– Виставка подарунків Музею.

На перший день святкування ювілею як центральну подію ми підготували проєкт Франсуази Оз і Богдана Перевертуна “Космічний Ренесанс”.
Усе своє “свідоме” життя людство в різних формах ставить одне й те саме запитання: “Хто ми? Яке місце ми займаємо у світі?” При цьому ми розуміємо “світ” адекватно своїм знанням і вмінням.
Зі зростанням знань, створенням того, що в Росії ХХ століття назвуть “ноосфера”, сфера впливу і домагання Людини поширюється на Космос. Досягнуте накопичення знань сприяє переходу в нову систему. Без космічного, всеосяжного мислення людство не зможе подолати нинішнє кризове протистояння “Людина-Природа”.

Ми маємо усвідомити, що життя і людський розум – велика космічна сила. Адже людина, будучи частиною природи й учасником великого кругообігу буття, прагне все навколо вдосконалити, регулює процеси природи, сама є частиною природи та її розумом. Життя вічне, так само як вічний космос. Життя, будівнича на Землі, дедалі більше стає космічним діячем.
Такі класичні й непрості ідеї усвідомили Богдан і Франсуаза – представники нового покоління мислячих одеських художників. Вони вважають ці проблеми актуальними і спробували проілюструвати їх поєднанням майже містичного, абстрактного відео; об’єктів, що світяться; образів німецьких гравюр і креслень космічних апаратів.

А якщо додати класну музику, то стає зрозуміло, що на тих, хто прийде до МСMО на відкриття проекту “Космічний ренесанс”, очікує цікава подія.
Виставка триватиме до 14 травня.

4 квітня ми також пропонуємо подивитися виставку “Графіка… Графіка… Графіка… Графіка….”.
Усі музеї зберігають у своїх фондах роботи, які з різних, важкозрозумілих причин рідко експонуються, хоча, безсумнівно, заслуговують на це.
На доказ нашого “змужніння” ми підготували невелику виставку чудових графічних робіт, що зберігаються у фондах МСMО.

Виставка триватиме до 15 квітня.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/34-afisha/439-5years