“Передчуття щастя” – арт-проєкт Олени Іллічової

Без рубрики / Виставки / Всі новини

“Передчуття щастя” – арт-проєкт Олени Іллічової

Ледь торкаючись землі, в прекрасних шатах пливуть Білі Ангели Світла, і ми в захваті обертаємо голови, а серце зігрівається потоками любові!

Музей Сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” 5 лютого 2009 року проводить презентацію арт-проєкту Олени Іллічової “Передчуття щастя”.

У 1979 році закінчила Одеське художнє училище імені М.Б. Грекова. У 1986 році закінчила Одеський педагогічний інститут імені К.Д. Ушинського. Кілька років викладала живопис і малюнок в Одеському художньому училищі імені Грекова. Олена Іллічева, член Національної спілки художників України, працює як самостійний живописець з 1980 року. На її рахунку участь у 97 всесоюзних, всеукраїнських, міжнародних виставках, 8 бієнале, велика кількість арт-проєктів, а також 8 персональних виставок.

“Споконвіку надії на щастя були пов’язані з коханням, пошуками своєї другої половини, а також зі збільшенням людства – народженням дитини!
Величезна концентрація щасливих хвилин у житті припадає на весільні та вінчальні дні. У мріях кожної жінки існує той єдиний світ, де панує кохання, добро, ніжність, благополуччя. Які ж рухи в душі відбуваються в той час, коли збуваються дівочі мрії, і вона робить крок назустріч новому життю, де немає слова “Я”, але є слово “Ми”?”