Перформанс-група P.L.O.T.

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Перформанс-група P.L.O.T.

Наближається до завершення робота виставки «Чи промінь, чи ніч». Показані експонати та процес їхнього відбору свідчать про новий успішний етап розвитку відеоарту та акціонізму в Одесі.

Ми раді відзначити, що помітне місце серед експонатів займають сюжети групи P.L.O.T., яка тривалий час співпрацює з МСМО.

P.L.O.T. це перформансгрупа, яка зібралася на базі Музею сучасного мистецтва Одеси. Незважаючи на те, що група складається з акторів, музикантів, танцюристів і художників, діяльність не пов’язана з театром, музикою та танцями, а також будьякою сумішшю вищезгаданого. Основними інструментами є фізичні, ментальні, чутливі або інтуїтивні механізми, які дозволяють глибоко зосередитися та створити концентроване поле спонтанного процесу, свідком якого є глядач. При цьому немає обмежень у засобах виразності та використовується, наприклад, перкусія, басгітара, фарби, крейда, доповнену реальність, тощо. Виступи прості за формою, лаконічні у викладі, дивні, нелогічні, поетичні, трохи хуліганські і дуже особисті, їх головне завдання привести уяву глядачів в активний стан, щоб глядачі побачили те, що їм ніхто не покаже, крім них самих.

За час нашої співпраці найбільше запамяталися їхні перформанси:

Горох (13.12.2017);

Лист (30.09.2018);

Втеча (5.08.20);

та один з останніх – Клітка (13.09.2020) 

Друзі, ми раді, що ви є!