Ретроспективна виставка Світлани Юсім “Hidden Gems”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Ретроспективна виставка Світлани Юсім “Hidden Gems”

15 березня Музей сучасного мистецтва Одеси разом із Одеським музеєм західного та східного мистецтва відкривають ретроспективну виставку Світлани Юсім “Hidden Gems”.

Світлана Юсім була талановитою художницею, блискуче освіченою інтелектуалкою та педагогинею. Однак, лише в останні роки життя вона стала активно виставляти свої роботи. Мистецтво не може існувати без глядача. Тому найкраще місце для картин – музеї, там, де вони стають завжди доступними та відкритими для публіки.
А що робити роботам, які десятиліттями були заховані у столах? Роботам, яким поки що не судилося зустріти свого глядача? Ретроспективна виставка «Hidden Gems» представляє твори Світлани Юсім у гідному їхньої поважності місці – у залах музею. Від колажів та монументальних розписів, з яких розпочинався її шлях, до абстрактних робіт, побудованих на внутрішній організованості видимого хаосу спонтанних жестів – апогею її творчості.
Метою “Hidden Gems” є не лише презентація творів художниці, а й слідування за нею у її творчому шляху, вивчення робіт у контексті її життя, тих обставин та викликів, з якими вона стикалася.
Ця виставка прагне виділити та позначити значимість та внесок Світлани Юсім в українське мистецтво.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Кураторка виставки – Анна Мороховська

Відкриття виставки “Hidden Gems” відбудеться 15 лютого о 15:00 за адресою: вул. Пушкінська, 9.

Виставка працюватиме з 15 березня до 20 квітня 2024 року.