Перший рік МСМО – ми святкуємо свій ювілей!

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Перший рік МСМО – ми святкуємо свій ювілей!

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний”, 10 квітня 2009 року святкує свій перший день народження!

Зовсім недавно на картах і сайтах Одеси з’явилася нова назва: Музей сучасного мистецтва Одеси. Усі, кому близькі одеські культурні традиції, чекали цього.
Тому, черговий проєкт АБ “Південний” по-справжньому затребуваний. Заснований на відомій приватній колекції Михайла Кнобеля, що постійно поповнюється новими експонатами, МСІО представляє відвідувачам цільну і добре продуману експозицію, що відображає всі грані образотворчого мистецтва Одеси на межі ХХ і ХХI століть.
Як і годиться сучасному культурному проекту, МСMО (а ця абревіатура стала популярною у творчої молоді, що є вірною ознакою успіху) весь час змінюється, пропонуючи глядачам найрізноманітніші проекти. За рік відбулося 14 персональних виставок художників, дві великі колективні виставки образотворчого мистецтва (причому одна – “Одеса 2008” – не має аналогів в історії Одеси), багато вечорів поезії, авангардного танцю та театру, виставки відео-арту, художнього фото і багато інших акцій, часто несподіваних та епатажних, але завжди свіжих і цікавих.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/1-latest-news/241-2009-04-10-16-41-58