Виставка нової колекції М. З. Кнобеля “ПОЧАТОК”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Виставка нової колекції М. З. Кнобеля “ПОЧАТОК”

М. Кнобелю вдалося повернути глядачам і представити на виставку твори авторів, що були забуті, з огляду на їхнє перебування поза основними напрямами і типами художнього мислення.


Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки банку “Південний” з 10 по 16 квітня 2009 року проводить виставку нової колекції М.З. Кнобеля “Початок”.

Представлена колекція зібрана Михайлом Зіновійовичем за останній рік. До її складу увійшли роботи художників різних періодів.
Перлиною колекції є твір автора другої половини ХIХ століття К.Трутовського, академіка Імераторської Академії мистецтв, класика жанрового живопису. На картині зображено український сільський пейзаж.

Роботи інших художників виконані в різних стилях і техніках. До колекції включено твори одеських авторів як другої половини ХХ століття, так і більш молодих художників, які здобули популярність останнім часом.
М. Кнобелю вдалося повернути глядачам і представити на виставку твори авторів, що були забуті, з огляду на їхнє перебування поза основними напрямами та типами художнього мислення. Особливу увагу в цій групі авторів викликають картини Т.Макашова, портрети якого настільки експресивні, що здається, ніби вони написані щойно і досі випромінюють енергію автора.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/204-2010-02-22-10-09-26