Персональна виставка робіт Анатолія Ротаря “ШЕРШЕ ЛЯ ФАМ”

Без рубрики

Персональна виставка робіт Анатолія Ротаря “ШЕРШЕ ЛЯ ФАМ”

З перших секунд знайомства з виставкою,
стає ясно – це сучасне мистецтво.


Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” з 23 квітня по 12 травня 2009 року проводить персональну виставку робіт Анатолія Ротаря.


Якщо підходити до питання педантично, то очевидно, що Ротар не одесит. Але велика кількість його виставок, що пройшли в Одесі, широке коло його шанувальників серед одеситів, роблять його майже одеситом. Він кишеневець (принаймні, перші десятиліття свого життя). Як художник сформувався у Львові, де навчався. Він жив і виставлявся в Києві. Живе і працює в Миколаєві. Якщо об’єднати все сказане, то ясно, що перед нами біографія успішної сучасної творчої людини.

З перших секунд знайомства з виставкою, стає зрозуміло – це сучасне мистецтво. Воно сучасне не тільки технікою і стилістикою, а й сюжетами. Жінок А. Ротаря не сплутаєш не тільки з персонажами картин кінця ХХ століття, а й з моделями більш сучасних художників. Вони витончені та гламурні, динамічні та агресивні, епатажні та провокативні, як сама сучасність та її герої.
Манера письма Анатолія не менш динамічна, ніж його сюжети. Розмашистий, наче спонтанний мазок. Поєднання стриманого за кольором фону з контрастними плямами основних фігур, іноді додатково виділеними контурами, створює впевненість, що це живопис ХХI століття!

Відкриття виставки відбудеться 23 квітня о 16:00 в Музеї сучасного мистецтва.