Персональну виставка Вацлава Юташа-Зюзіна “ЛІНІЇ ТА ПЛЯМИ”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Персональну виставка Вацлава Юташа-Зюзіна “ЛІНІЇ ТА ПЛЯМИ”

Твори Вацлава, за своєю суттю – постмодерністські, композиційно їх можна віднести до поп-арту. Його роботам властива декоративно-графічна побудова з колоритом, притаманним одеській живописній школі.

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” з 13 квітня 2009 року проводить персональну виставку художника Вацлава Юташа-Зюзіна.

Вацлав, у 2005 році закінчив Одеське художнє училище імені М. Б. Грекова, з 2008 року бере участь у персональних і колективних виставках.
Художник займається розробкою концепції маргінальних видів образотворчого мистецтва. Його роботи є перетином живопису і графіки.

Твори Вацлава, за своєю суттю – постмодерністські, композиційно їх можна віднести до поп-арту. Їм властива декоративно-графічна побудова з колоритом, притаманним одеській живописній школі. Техніка виконання його робіт, а також вибір сюжетних ліній, індивідуальні та впізнавані.
Серії робіт: “Декаданс”, “Зів’янення” і “Перебіг часу”, на думку автора, є максимальним відображенням поставленого завдання прикордонного перетину живопису і графіки.

Художник сподівається, що його роботи створять ще одну легенду у світі сучасного мистецтва, і впевнено підкорює вершини живописної майстерності, маючи для цього всі можливості.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/205-l-r-

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки відбудеться в Музеї сучасного мистецтва Одеси 13 квітня о 16:00

Виставка триватиме з 13 квітня 2009 року.