Підсумки конкурсу молодих художників

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Підсумки конкурсу молодих художників

Ось і завершився перший Конкурс молодих художників Одеси. Як відомо, номінантами журі обрали: Божка Сергія, Бондаренка Кирила, Вуколова Сергія, Дончик Олену, Кадзевич Олександру, Ланник Ольгу, Савенка Івана, Стайкова Андрія, Стерхову Ірину, Хасілєву Інну. Поза конкурсом, за оригінальну роботу, що поєднує досягнення образотворчого мистецтва і дизайну, до числа номінантів була включена Лідія Вінд.

З раніше оголошених номінантів, журі було названо двох переможців: Інну Хасілєву та Олександру Кадзевич.
У творах Інни присутня яскрава пластична ідея, артистизм, свобода думки, яка, безумовно, превалює. Наймолодша з учасників Конкурсу Олександра намагається вирішити складне завдання: поєднати свої відчуття сучасної людини з досвідом майстрів одеської школи живопису.
Приз глядацьких симпатій присуджено Андрію Стайкову. У його творах сміливі й точні лінії слідують вигинам фантазії та осяянням інтелекту.

Графіка А.Стайкова
Одеські мотиви А. Кадзевич
Твори І. Хасілєвої
Скульптури С. Вуколова

Рішенням Журі та керівництва МСMО додатково започатковано спеціальний приз за сміливість і прагнення до самовираження, якого удостоєний Сергій Вуколов. Його металеві та, водночас, повітряні скульптури розширили уявлення про можливості творчості молодих майстрів образотворчого мистецтва.