МСІО та ЕЦСД приймали гостей з Москви – Сергія Ануфрієва, Кирила Преображенського та Леоніда Студенікіна

Без рубрики / Виставки / Всі новини

МСІО та ЕЦСД приймали гостей з Москви – Сергія Ануфрієва, Кирила Преображенського та Леоніда Студенікіна

МСMО та ЕЦСМ “Чайна фабрика” приймали гостей з Москви – представників Московського будинку фотографії та медіа Кирила Преображенського і Леоніда Студенікіна, а також легендарного Сергія Ануфрієва.

У залі МСMО відбувся перегляд повнометражного фільму “Шлях Саморобкіна”. Фільм є дипломною роботою випускників Школи Фотографії та Мультимедіа ім. О. Родченка і знятий за мотивами текстів художньої групи “Інспекція “Медична герменевтика” (П. Пепперштейн і С. Ануфрієв), які лягли в основу оригінального сценарію. “Шлях Самоделкіна” – це своєрідна спроба колективного осмислення різноманітних явищ московської мистецької сцени останніх тридцяти років. Під час створення фільму учасники знімальної групи відмовилися від загальноприйнятого розподілу професійних функцій і виробничої ієрархії, і впродовж шести місяців роботи над фільмом вели закритий інтернет-блог.

Після завершення перегляду фільму відбулося його обговорення. Основний діалог відбувався з Сергієм Ануфрієвим, учасником групи “Інспекція “Медична Герменевтика” – найцікавішим і найпродуктивнішим утворенням у сучасному російському мистецтві.
Далі глядачі перемістилися до ЕЦСМ “Чайна фабрика”, де стали учасниками презентації відео-добірки медіа-журналу “Відіот”, створеного за ініціативою Кирила Преображенського, Іллі Коробкова та студентів Школи Фотографії та Мультимедіа імені Родченка. За два роки існування Школи випущено 5 номерів журналу, включно з повнометражним фільмом “Шлях Саморобкіна”. Журнал видається у форматі DVD відео, і частина матеріалів регулярно розміщується на сайті www.vimeo.com/vidiot.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/1-latest-news/266-2010-05-22-23-14-48