“ПІСКИ ЛАНЖЕРОНА” – МСMО проводить виставку Анатолія Єременка

Без рубрики / Виставки / Всі новини

“ПІСКИ ЛАНЖЕРОНА” – МСMО проводить виставку Анатолія Єременка

У його живописі простежується стилістика ранніх стадій кубізму, застосована до сучасних сюжетів.

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний”, з 21 січня по 18 лютого 2010 року проводить виставку Анатолія Єременка “Піски Ланжерона”.

А. Єременко закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут 1986 року. Паралельно науково-дослідницькій діяльності та участі в проектах з охорони об’єктів культурної спадщини, веде архітектурну практику, активно займається живописом. Виставкову діяльність розпочав у 1989 році. Перша персональна виставка відбулася 1990 року.

Свій художній метод називає деконцептуальним, коли джерелом мистецького акту (вчинку) є ірраціональна автентична ініціація – пошук внутрішнього впізнавання в імпульсах і нестандартних рухах образного посилу.
Образи, створювані художником, можна віднести до традицій модернізму. У його живописі простежується стилістика ранніх стадій кубізму, застосована до сучасних сюжетів. Також він використовує і мотиви язичницьких міфів, представляючи їх у власній сучасній інтерпретації. Композиція картин близька до монументальної. Геометризація форм підкреслює їхню стійкість; сувора аскетичність кольору виділяє окремі грані об’ємів, посилюючи їх.
Експоновані полотна, за всієї стриманості кольору, сповнені прихованої потенційної енергії. Володіючи власною, яскраво вираженою життєвою позицією, автор дає можливість глядачеві доторкнутися до його світу через символи і колір.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/224-l-r-

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки відбудеться в Музеї сучасного мистецтва Одеси 21 січня о 16:00.

Виставка триватиме з 21 січня по 18 лютого 2010 року.