“Товариство незалежних” знову в Одесі

Без рубрики / Виставки / Всі новини

“Товариство незалежних” знову в Одесі

До Одеси на місяць повертається легендарна колекція Якова Перемена – роботи художників членів “Товариства незалежних” – одеського авангарду початку ХХ століття. Це подія, про яку мріяв кожен одесит, який знав, хоч трохи, історію культури нашого міста.

З 31 серпня по 28 вересня 2014 року колекція буде представлена в Музеї сучасного мистецтва Одеси на виставці “Вони повернулися!”.

У Музеї історії євреїв Одеси “Мигдаль-Шорашим”, також 31 серпня, відкривається виставка “Навколо “Незалежних”: міфи і реальність”, приурочена до цієї, найзначнішої події в культурному житті Одеси в 2014 році.

Безліч людей доклали свої сили для того, щоб друге пришестя “Незалежних” до Одеси відбулося. Мистецтвознавці та історики Одеси по крихтах зібрали і зберегли пам’ять про цю грандіозну сторінку культури нашого Міста. Бізнесмени-меценати Києва та Одеси забезпечили придбання колекції Я. Перемена на аукціоні Sotheby’s і проведення виставки в МСМО.

Ми вдячні всім цим людям за те, що вони зберегли історію Одеси і дадуть можливість одеситам ще раз усвідомити, в якому Місті вони живуть.


Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/1-latest-news/503-society-independent-in-odessa

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Куратор виставки – Анна Мороховська.

Відкриття виставки “Paradise Lost” відбудеться 25 листопада о 15:00 за адресою вул. Пушкінська, 9.

Виставка “Paradise Lost” працюватиме до 21.01.2024.