У МСМО створено громадську Раду музею

Без рубрики / Виставки / Всі новини

У МСМО створено громадську Раду музею

У МСМО створено громадську Раду. Це не звичайний для наших музеїв крок, який потребує і заслуговує на увагу та окрему розмову.

Наш музей існує вже три роки. Але, незважаючи на те, що за цей час створено вельми сучасну за стилістикою та цікаву експозицію, проведено низку знакових виставок та акцій, музей ще не став повноцінною міською культурною установою, як і інші “старіші” інституції. Однією з причин такого стану справ, імовірно, є недостатня відкритість діяльності МСМО, відсутність систематичного інформування про його плани і досягнення, а також відсутність відкритої дискусії в ЗМІ про переваги, недоліки та шляхи розвитку музею. Створюючи Громадську Раду, ми сподіваємося, зокрема, створити “дискусійний клуб” для усунення зазначених недоліків.

Діяльність Громадської ради, до якої увійшли відомі, суспільно активні громадяни Одеси (Віталій Абрамов, Євген Деменок, Олександр Дорошенко, Євген Голубовський, Ольга Котова, Фелікс Кохріхт, Тарас Максимюк, Михайло Рашковецький, Олександр Ройтбурд), імовірно, вирішить частину проблем. Адже передбачається не лише здійснювати академічно суворі: “вироблення концепції музею, складання тематико-експозиційних планів та рецензування науково-експозиційної та екскурсійної документації музею”, а й постійно “поширювати інформацію про діяльність Ради”. А це, обов’язково, дасть змогу зробити життя музею відкритим і цікавим для одеситів.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/1-latest-news/357-in-msio-created-a-public-council-of-the-museum