ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ “ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ “ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА”

7 квітня 2017 року у Музеї сучасного мистецтва Одеси настане Французька весна.

Початок фестивалю «Французька Весна 2017» ознаменується відкриттям у нашому Музеї виставки «Нова хвиля французьких ілюстраторів», експонати якої представлені компанією L’illustre Boutique (куратор Маргеріт Вілот).

Ось уже 5 років L’illustre Boutique, залишаючись однією з найуспішніших компаній з продажу естампів у Паризькій галереї Le beau passage du grand cerf, регулярно представляє добірку яскравих, сучасних творів, у властивому компанії витонченому стилі.

Починаючи з 2012, L’illustre Boutique ділиться своїми відкриттями, створюючи доступні для придбання витвори мистецтва. Компанія видає естампи обмеженим тиражем (30-100 шт.) і випускає їх у продаж підписаними та пронумерованими безпосередньо художником. Ці відбитки є продуктом зустрічі кожного автора зі своїм гравером, їх ретельної роботи та співробітництва.

Естампи надруковані у Франції на спеціальному рельєфному папері. Видавництво використовує пігментне чорнило, яке гарантує захист від ультрафіолетового випромінювання. Коли естампи розпродані, вони не видаються повторно.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/34-afisha/538-french-spring-opening

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття Фестивалю «Французька Весна 2017» та виставки «Нова хвиля французьких ілюстраторів» відбудеться 7 квітня о 18:00 у Виставковій залі МСМО за адресою: вул. Бєлінського, 5.