ВОЛОДИМИР КАБАЧЕНКО. НЕОБАРОКО. EXPERIENCE.

Без рубрики / Виставки / Всі новини

ВОЛОДИМИР КАБАЧЕНКО. НЕОБАРОКО. EXPERIENCE.

Музей сучасного мистецтва Одеси з 26 червня по 7 серпня 2014 року представляє виставку “Володимир Кабаченко. Необароко. Experience”.

Володимир Кабаченко. Відомий одеський художник. Його потужні твори – неодмінні учасники різноманітних виставок уже понад 20 років.

Зібравши у виставкових залах МСMО роботи, створені В. Кабаченком за відносно короткий період часу – 1988-95 роки, ми пропонуємо під іншим кутом поглянути на історію широко відомого напряму сучасного мистецтва – Українського трансавангардного необароко.

У всіх статтях та оглядах творчість В. Кабаченка досліджуваного періоду цілком справедливо віднесено до цього напряму. Усі (майже) мистецтвознавчі вимоги, подібні до маркерів, що визначають місце автора в системі координат, виконані. Однак, від робіт багатьох українських, зокрема й одеських, авторів, віднесених до представників трансавангардного необароко, твори В. Кабаченка вирізняє відсутність іронії та ігрового начала. Тут усе серйозно – і образи, і ставлення до них. І ця відмінність, настільки явно помітна на виставці, де зібрані одночасно основні великоформатні роботи автора, визначила створення свого особливого глибоко символічного справедливого Світу.

Досвід (Experience) творчості, набутий автором, МСMО пропонує вивчити на представленій виставці. 

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/34-afisha/499-volodymyr-kabachenko-neobaroko-experience

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Виставка триватиме з 26 червня по 7 серпня 2014 року.