Виставка робіт Галини та Анатолія Кравченків “ФЕЄРІЯ ПЛЕНЕРІВ”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Виставка робіт Галини та Анатолія Кравченків “ФЕЄРІЯ ПЛЕНЕРІВ”

На виставці в МСМО будуть представлені картини, виконані на пленерах 2008 і 2009 років у Криму, Скандинавії, Стамбулі, Коблево і Седневі.

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний”, з 5 листопада до 1 грудня 2009 року проводить виставку робіт Галини та Анатолія Кравченків.

Подружжя Кравченків відоме далеко за межами Одеси, в основному, як автори цікавих акварелей. Галина пише натюрморти (яскраві, емоційні та свіжі), а Анатолій демонструє пейзажі (ліричні, мажорні та прозорі водночас). Твори художників перебувають у колекціях Одеського художнього музею, інших престижних музеїв України, у численних приватних колекціях у нашій країні та за кордоном. Менш відомі їхні роботи олією, а також фрески, які прикрашають різні приміщення.

Галина та Анатолій дуже динамічні. У результаті їхніх численних поїздок виникають серії прекрасних робіт. На виставці в МСІО буде представлено картини, виконані на пленерах 2008 і 2009 років у Криму, Скандинавії, Стамбулі, Коблево та Седневі. Пройде презентація каталогу художників, виданого в Стамбулі 2009 року галереєю сучасного мистецтва “Alkent aktuel art”.

Експоновані картини під час виставки будуть виставлені на продаж. 30% від вартості кожної проданої роботи будуть передані авторами до фонду створення пам’ятника Бабелю в Одесі.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки відбудеться в Музеї сучасного мистецтва Одеси 5 листопада 2009 року о 16:00.

Виставка триватиме з 5 листопада до 1 грудня 2009 року.