Виставка робіт Олени Кучинської “БАГАТОВИМІРНІСТЬ”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Виставка робіт Олени Кучинської “БАГАТОВИМІРНІСТЬ”

Барвисті мазки створюють ефект вібруючої, багатовимірної матерії, а глядацьке око в процесі вдивляння відтворює обриси, здатні викликати такі ж багатовимірні асоціації.

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” з 12 листопада по 2 грудня 2009 року проводить виставку робіт Олени Кучинської “Багатовимірність” .

Більш вдале визначення, для творчості Олени Павлівни, придумати неможливо. Ця оцінка пояснюється не тільки великим діапазоном представлених творів – від натюрмортів і портретів до абстрактних робіт. Епітети, необхідні для опису картин О. Кучинської, також багатовимірні. Кучинської, також багатовимірні: тонкий, глибокий, прозорий, символічний, вивірений, пульсуючий і вислизаючий. Багатовимірні й ідеї більшості експонованих творів.

Л. Л. Сауленко визначила творчий метод художника як “напіврозказаність і недомовленість, як імпульс для глядача: вдивитися, відчути і в результаті… домислити, допереживати”. “Мальовнича тканина” полотен О.П. Кучинської складається з численних найтонших дотиків пензля. Барвисті мазки створюють ефект вібруючої, багатовимірної матерії, а глядацьке око в процесі вдивляння відтворює обриси, здатні викликати такі ж багатовимірні асоціації.

Роботи О. Кучинської багато розповідають про неї як про педагога. Тут немає дидактики, нікого не змушують визнати однозначність погляду й визначення. Лише пропозиція вдивитися у світ, у себе, спробувати зупинитися й замислитися. Це “багатовимірне” кредо художника переконливо демонструється всією експозицією.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/226-lr-

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки відбудеться в Музеї сучасного мистецтва Одеси 12 листопада 2009 року о 16:00.

Виставка триватиме з 12 листопада по 2 грудня 2009 року.